HAKKIMIZDA


Firmamız müteahhitlik sektöründeki faaliyetlerine 1994 yılında OKUL İNŞAAT olarak başlamıştır. OKUL İNŞAAT o tarihten bu yana sektörde büyük atılımlar yapmış, ülkemiz bünyesinde bir çok önemli projeye imzasını atmıştır.

Termik Santrallar, Şeker Fabrikaları, Rafineriler, Petrokimya Tesisleri, Hidroelektrik Santrallar, Çimento Fabrikaları, Boru Hatları gibi endüstriyel tesislerin anahtar teslimi inşaatı ile mekanik, elektrik ve enstrümantasyon montaj işleri yanında, Yüksek Binalar, İş ve Özellikli yapıların ve endüstriyel tesislerin yapımındaki deneyim ve uzmanlığı yanında ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre Koruma ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri Sertifikalarına sahip olan OKUL İNŞAAT sektöründe Türkiye’nin önde gelen, saygın firmaları arasında yer almaktadır.

1994 yılından bu yana Sivas’ta faaliyet gösteren, OKUL İNŞAAT 2000 yılında Sivas 1. Organize Sanayi bölgesinde kurduğu fabrika ile çelik konstrüksiyon imalatına başlamıştır. Yıllık yaklaşık 3.500 ton üretim gerçekleştirmektedir. Fabrika, ağır çelik konstrüksiyon, endüstriyel tesislerin gereksinimi olan özel ekipmanların imalatını yapmaktadır. 2009 Yılında fabrikadaki kapasite artırımı ile Toplam 10.000 m2 arazi üzerine 5265 m2 kapalı alanda yıllık yaklaşık 11.906,5 Ton üretime ulaşmıştır.

Aktif, dinamik ve yeniliklere açık, yapı ve uygun malzeme, ekipman parkı ve tecrübeli ekiplerimiz ile inşaat / mekanik, borulama, çelik konstrüksiyon, tesisat gibi dallarda 16 yıl gibi bir sürede gerek taşeron gerekse ana müteahhit olarak tamamlamanın grurunu yaşıyoruz. Yönetici, mühendis, formen, teknisyen, ana ve yardımcı eleman düzeylerinde yetişkin kadroların yanında işlerin büyüklüğüne göre değişik kategorilerde ekipleri kısa sürede oluşturabiliriz.

İLKELERİMİZ İNSAN, ÇEVRE, KALİTE, GÜVENLİK ve SÜREKLİ EĞİTİMDİR...