Cups Lock Kalıp Altı İskele

  OKULSANCUPLOCK

  OKULSANCUPLOCK iskele döşeme kalıp sistemi, kirişli, asmolen veta mantar tüm döşemelerde çok pratik ve uygun çözüm üretebilen sistemdir.

  Özellikler döşemelerde veya zeminde mevcut olan kot farklılıkları bu sistem ile kolay kalıplanabilmektedir. Sistemin az sayıda elemandan oluşması nedeniyle kurulumu pratiktir. Dört yatay eleman dikey elemana bir noktada çekiç darbesiyle sabitlenir.

  Dikey elemanlar üzerindeki 50cm veya 100cm ara ile yerleştirilen kilitleme mekanizmaları yatay bağlantı noktalarıdır. Kilitleme mekanizması, dikey elemana kaynatılmış alt çanak ve dikey eleman üzerinde hareket eden üst çanaktan oluşmaktadır.

  Kaynaklar tam otomatik gazaltı kaynak makineleri ile yapılmaktadır. Üst çanak çekiç darbesiyle aşağı doğru, dönerek alt ve üst çanak arasına yerleştirilen yatay bağlantı kafalarını rijit bir şekilde sabitler.

  SİSTEMİN AVANTAJLARI:

  **Malzemeler istiflenebildiğinden çok az yer kaplar.
  **Sistem çok az elemandan oluşmaktadır.
  **Kurulumu çok pratiktir.
  **Kot farklılklarına uygun çözüm üretir.
  **Aynı elemanlar ile merdiven iskelesi
  oluşturmak mümkündür.
  **Yüksek yük taşıma kapasitesine sahiptir.  Dikey eleman OKULSANCUPLOCK iskele döşeme kalıp sisteminin ana taşıyıcı elamanıdır. 78-3mm borudan imal edilmektedir.

  Dikey eleman ölçüleri 100cm,150cm, 200cm, ve 300cm olmaktadır. Dikey elemanlar üzerine 50cm veya 100cm ara ile kilitleme mekanizmaları kaynatılmaktadır. Kilitleme mekanizması alt ve üst çanaktan oluşmaktadır.

  Alt çanak dikey elemana sabitlenmiştir. Yatay elemanlar, dikey elemanların birbirine bağlanmasını sağlamaktadır. 48-2,5mm borudan imal edilmektedir. Yatay elemanlar 50cm, 70 cm,100cm, 150cm, 200cm ve 250cm olmaktadır.

  Yatay elemanların her iki ucunda bulunan kafalar dikey elemanlar üzerinde bulunan çanakların arasına girmekte ve dikey elemanlarda oluşabilecek burkulmayı gidermektedir.  İki dikey elemanın üst üste birleşimi ise yanda resmi verilen birleştirme parçası ile yapılmaktadır. Dikey elemanlar üzerindeki deliklerde yararlanılarak dikey elemanlar ve birleştirme parçası birbirine cıvata ile sabitlenir. Alt ayar mili kullanarak iskele kurulan bölgedeki kot farklılıkları giderilir. Üst ayar milleri kullanılarak kalıp üst kotu hassas bir şekilde ayarlanabilir.

  Ürünlerimiz • Cups Lock Kalıp Altı İskele

  Cups Lock Dikey Eleman

  İNCELE
 • Cups Lock Kalıp Altı İskele

  Alt Ayar Mili

  İNCELE
 • Cups Lock Kalıp Altı İskele

  Cups Lock Yatay Eleman

  İNCELE
 • Cups Lock Kalıp Altı İskele

  Kısa Üst Ayar Mili

  İNCELE
 • Cups Lock Kalıp Altı İskele

  Uzun Üst Ayar Mili

  İNCELE
 • Cups Lock Kalıp Altı İskele

  Dört Yollu Üst Ayar Mili

  İNCELE
 • Tasarım ®Drgn Production-OKUL GRUP-Okulsan İskele Tüm Hakları Saklıdır.