Flanşlı Kalıp Altı İskele

  Flanşlı Tip İskele hem yük taşıyıcı hem de cephe iskelesi olarak kullanılan bir sistemdir. Mukavemeti ve emniyet değerleri yüksek bir iskele sistemidir. Özellikle cephe iskelesi olarak kullanılır. Kurulum ve sökümü oldukça kolaydır. Sadece çekiç kullanılarak seri bir şekilde montaj ve demontajı yapılır.

  Parçaları üzerinde olduğu için kaybolma riski yoktur. Emniyetli ve hızlı bir birleşim sağlama imkanı verir. Alt ve üst ayar krikoları vasıtası ile yükseklik ayarı kolaylığına sahiptir. Sistem; flanş adı verilen 8 delikli plakaları olan dikmelerden ve dikmelerin burkulmasını önleyen yatay elemanların birbirleriyle bağlantısından oluşmaktadır.

  Tam otomatik gazaltı kaynak makinelerinde kaynatılatak işçilik hataları minimize edilmiştir. Sistemi oluşturan Cephe İskelesi Flanşlı dikmeleri, 48x2,5mm TSE belgeli sanayi borularından standart olarak 50 ve 100cm flanş aralıklarıyla 50, 100, 150, 200, 250, 300cm boylarında üretilmektedir. Dikmeler kalıp altında kullanılmak istendiğinde 48x3 mm borudan imal edilmektedir.  Kamalı yatay bağlantılar 48x2,5mm TSE belgeli sanayi borularından standart olarak 70, 100, 120, 150, 200, 250, 300 cm boylarında üretilmektedir.

  Her iki uca 48 x4mm borudan yapılmış kurtağzı kaynatılır. Kurtağzı üzerinde flanşlara bağlantı için 6mm sacdan imal edilmiş kama bulunur.

  Dikey elemanlar üzerinde 50 cm veya 100 cm ara ile bulunan flanş bağlantıları iskele dikmesinin burkulma emniyetini ve taşıma kapasitesini artırmaktadır.


  Ürünlerimiz • Flanşlı Kalıp Altı İskele

  Dikey Eleman

  İNCELE
 • Flanşlı Kalıp Altı İskele

  Alt Ayar Mili

  İNCELE
 • Flanşlı Kalıp Altı İskele

  Yatay Eleman

  İNCELE
 • Flanşlı Kalıp Altı İskele

  Kısa Üst Ayar Mili

  İNCELE
 • Flanşlı Kalıp Altı İskele

  Uzun Üst Ayar Mili

  İNCELE
 • Flanşlı Kalıp Altı İskele

  Dört Yollu Üst Ayar Mili

  İNCELE
 • Tasarım ®Drgn Production-OKUL GRUP-Okulsan İskele Tüm Hakları Saklıdır.