Hoşgeldiniz

>>>HAKKIMIZDA

Firmamız müteahhitlik sektöründeki faaliyetlerine 1994 yılında OKUL İNŞAAT olarak başlamıştır. OKUL İNŞAAT o tarihten bu yana sektörde büyük
atılımlar yapmış, ülkemiz bünyesinde bir çok önemli projeye imzasını atmıştır. Termik Santrallar, Şeker Fabrikaları, Hidroelektrik Santrallar, Çimento Fabrikaları, gibi endüstriyel tesislerin anahtar teslimi inşaatı ile mekanik, elektrik ve enstrümantasyon montaj işleri yanında, Yüksek Binalar, İş ve Özellikli yapıların ve endüstriyel tesislerin yapımındaki deneyim ve uzmanlığı yanında ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre Koruma ve OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri Sertifikalarına sahip olan OKUL İNŞAAT sektöründe Türkiye’ nin önde gelen, saygın firmaları arasında yer almaktadır.

1994 yılından bu yana Sivas’ta faaliyet gösteren, OKUL İNŞAAT 2000 yılında Sivas Organize Sanayi bölgesinde kurduğu fabrika ile çelik konstrüksiyon imalatına başlamıştır. Yıllık yaklaşık 3.500 ton üretim gerçekleştirmektedir. Fabrika, ağır çelik konstrüksiyon, endüstriyel tesislerin gereksinimi olan özel ekipmanların imalatını yapmaktadır.
OKUL İNŞAAT 2010 yılında bünyesinden OKULSAN İSKELE VE ÇELİK KALIP SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ ve OKUL ENDÜSTRİ LDT.ŞTİ. iki ayrı şirket çıkartmıştır. Tüm şirketlerimiz Sivas Ticaret ve Sanayi Odası üyesidir. 2009 yılından itibaren iskele, çelik kalıp ve aksesuarlarını da ürün yelpazesine katan OKUL İNŞAAT bu faaliyetlerini  2010 yılından itibaren OKULSAN İSKELE VE ÇELİK KALIP SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ adı altında yürütmektedir.

 

Ürünlerimizden Bazıları

  • Tasarım ®Drgn Production-OKUL GRUP-Okulsan İskele Tüm Hakları Saklıdır.